Lista zakwalifikowanych wykonawców XXIII FPA!

Gratulujemy!

Proszę czytać uważnie komunikaty, które zamieścimy wkrótce i przestrzegać terminów - bardzo ważne!
Noclegi, akredytacja, zespół akompaniujący.

 

 

  1. Andrzejewska Natalia Wrocław
  2. Azierska Emilia Niepołomice
  3. Chwistek Wiktoria Dąbrowa Górnicza
  4. Czudaj Julia Lędziny
  5. Czudaj Zuzanna Lędziny
  6. Duda Dorota Pszczyna
  7. Frejtag Maja Wrocław
  8. Garncarek Diana Bralin
  9. Gil Joanna Nysa
  10. Głowiak Aleksandra Góra
  11. Golec Emilia Kamiennik
  12. Gruchała Klaudia Grębocice
  13. Huptyś Paulina Brzeg
  14. Jabłońska Maja i Zuzanna Żuromin
  15. Jańta Malwina Złotoryja
  16. Jarząbek Julia Nowy Targ
  17. Jarząbek Justyna Bańska Niżna
  18. Jaźwa Małgorzata Wilków
  19. Jurkiewicz Zuzanna Żagań
  20. Kamińska Anna Oława
  21. Kędzierska Oliwia Góra
  22. Konefał Kinga Wołczyn
  23. Kordasz Patrycja Kozy
  24. Król Gabriela Bańska Niżna
  25. Kuritnyk Khrystyna Kraków
  26. Kurzeja Marta Żarów
  27. Lasota Magdalena Plock
  28. Lewandowska Monika Syców
  29. Małkowska Joanna Jędrzejów
  30. Mędrek Maja Słupsk
  31. Mikołajewska Jagoda Żagań
  32. Panek Magda Nowy Targ
  33. Piasta Patrycja Sosnowiec
  34. Piotrowska Barbara Wrocław
  35. Rejlich Wiktoria Nysa
  36. Repeła Wiktoria Wrocław
  37. Ryszka Aleksandra Wołczyn
  38. Rżosiński Mariusz Dzierżoniów
  39. Stefanowska Magdalena Wrocław
  40. Sydor Zofia Kraków
  41. Tomczyk Oliwia Chodzież
  42. Wieczorek Olivia Jarocin
  43. Wilgus Karolina Mysłowice
  44. Wituła Michalina Mizerów
  45. Zalewska Julia Krapkowice

Wyróżnienia dla FPA

 zlota spinkaPro Publico Bono-logoPro Publico Bono-logo                      Opoliensi Arte Laureato

Szukaj:

Gościmy:

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin:

584141
Dzisiaj:
W tygodniu:
W miesiącu:
Ogółem:
40
745
7110
584141

Twój IP: 54.198.113.51

PARTNERZY:

 

 

     Brzeg-logoLO2-logo

logo BCK

PATRONAT MEDIALNY:

 

 

logo3 tvp3 Opole 

 

logo RWK logo prw

logo nto