Komunikat nr 3/2018  (próba mikrofonowa, próba z zespołem - kolejność)

 

30 kwietnia – próby do przesłuchań konkursowych Face The Music Brzeg 2018 - kolejność!
Brzeskie Centrum Kultury ul. Mleczna 5

 

Kategoria Dziecięca i Młodzieżowa - część I
7.00 - 12.30 próba mikrofonowa, próba z zespołem

Godzina 7.00
1.  Grzejszczyk Natalia Mąchocice
2.  Kusterska Kalina Nysa
3.  Sibielak Julia Strzyżowice
4.  Siemasz Aleksandra Zębice
5.  Waszczuk Eryk Międzyrzec Podlaski
6.  Wielgosz Dobrosława Kotlin

Godzina 7.30
7.  Asman Natalia Odrowąż Zespół
8.  Chudy Julia Nysa Zespół
9.  Curzydło Nina Kossowa Zespół
10. Kilian Kamil Niemodlin Zespół
11. Marzec Lena Wrocław Zespół
12. Muszyńska Wiktoria Wilkowice Zespół
13. Rataj Jagoda Katowice Zespół
14. Słobodzian Michał Koszalin zespół
15. Subocz Mateusz Bielawa Zespół

 

Godzina 8.50
1.  Biczysko Klaudia Namysłów zespół
2.  Druszcz Martyna Opole zespół
3.  Frejtag Maja Wrocław Zespół
4.  Kawszyn Natalia Płock zespół
5.  Kerstan Klaudia Wrocław zespół
6.  Kołyska Maja Nysa Zespół
7.  Mynarska Magdalena Góra Zespół
8.  Myśliwiec Maja Niemodlin Zespół
9.  Nadolska Maja Piaseczno Zespół
10. Poszelużna Anna Wschowa Zespół
11. Rżosiński Mariusz Dzierżoniów Zespół
12. Sobkowska Małgorzata Warszawa Zespół
13. Stefanowska Magdalena Wrocław Zespół
14. Stefanowski Wojciech Wrocław Zespół
15. Sterniuk Filip Dobrzeń Wielki Zespół
16. Sufleta Joanna Wrocław Zespół
17. Sydor Zofia Kraków Zespół
18. Szyszka Aleksandra Brzeg Zespół
19. Talar Dominika Andrychów zespół
20. Ubysz Barbara Wrocław Zespół
21. Zielińska Ida Sosnowiec Zespół
22. Zygadło Martyna Woźniki Zespół

 

Kategoria Młodzieżowa - część II
15.30 – 17.00 - próba mikrofonowa

 

23. Barwińska Karolina Wrocław
24. Dota Julia Ozimek
25. Dyka Mikołaj Starachowice
26. Klimas Dawid Bodzanów
27. Kołtun Agata Dzierżoniów
28. Lewandowska Monika Syców
29. Lisiewicz Mateusz Bielawa
30. Marzec Oliwia Wrocław
31. Maszczak Angelika Przemków
32. Miętek Katarzyna Nieporęt
33. Mytnik Justyna Wołów
34. Palmowska Julia Kielce
35. Piotrowska Kinga Wrocław
36. Szczoczarz Natalia Oleśnica
37. Szulc Katarzyna Świdnica
38. Szymański Grzegorz Łódź

Wyróżnienia dla FPA

 zlota spinkaPro Publico Bono-logoPro Publico Bono-logo                      Opoliensi Arte Laureato

Szukaj:

Gościmy:

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin:

700908
Dzisiaj:
W tygodniu:
W miesiącu:
Ogółem:
211
2028
10942
700908

Twój IP: 54.81.232.54

PARTNERZY:

 

 

     Brzeg-logoLO2-logo

logo BCK

PATRONAT MEDIALNY:

 

 

logo3 tvp3 Opole 

 

logo RWK logo prw