Komunikat nr 4/2018 (próba mikrofonowa, próba z zespołem - korekta)

 

30 kwietnia – próby do przesłuchań konkursowych Face The Music Brzeg 2018 - kolejność!  

Brzeskie Centrum Kultury ul. Mleczna 5

 

 

Kategoria Dziecięca i Młodzieżowa  - część I  

7.00 - 12.30 próba mikrofonowa, próba z zespołem    

 

Godzina 7.00

  1.  Grzejszczyk Natalia Mąchocice
  2.  Sibielak Julia Strzyżowice
  3.  Siemasz Aleksandra Zębice
  4.  Wielgosz Dobrosława Kotlin

 

Godzina 7.30

  1.  Asman Natalia Odrowąż Zespół
  2.  Chudy Julia Nysa Zespół
  3.  Curzydło Nina Kossowa Zespół
  4.  Kilian Kamil Niemodlin Zespół
  5.  Kusterska Kalina Nysa zespół
  6.  Marzec Lena Wrocław Zespół
  7.  Muszyńska Wiktoria Wilkowice Zespół
  8.  Rataj Jagoda Katowice Zespół
  9.  Słobodzian Michał Koszalin zespół
  10.  Subocz Mateusz Bielawa Zespół
  11.  Waszczuk Eryk Międzyrzec Podlaski zespół

 

Godzina 9.20

  1.  Biczysko Klaudia Namysłów zespół
  2.  Druszcz Martyna Opole zespół 
  3.  Frejtag Maja Wrocław Zespół
  4.  Kawszyn Natalia Płock zespół
  5.  Kerstan Klaudia Wrocław zespół 
  6.  Kołyska Maja Nysa Zespół
  7.  Mynarska Magdalena Góra Zespół
  8.  Myśliwiec Maja Niemodlin Zespół
  9.  Nadolska Maja Piaseczno Zespół
  10.  Poszelużna Anna Wschowa Zespół
  11.  Rżosiński Mariusz Dzierżoniów Zespół
  12.  Sobkowska Małgorzata Warszawa Zespół
  13.  Stefanowska Magdalena Wrocław Zespół
  14.  Stefanowski Wojciech Wrocław Zespół
  15.  Sterniuk Filip Dobrzeń Wielki Zespół
  16.  Sydor Zofia Kraków Zespół
  17.  Szarmach Wiktoria Czersk zespół
  18.  Talar Dominika Andrychów zespół

 

 

Kategoria Młodzieżowa - część II

15.30 – 17.00 - próba mikrofonowa   

 

  1.  Barwińska Karolina Wrocław
  2.  Dota Julia Ozimek
  3.  Dyka Mikołaj Starachowice
  4.  Graba Nina Oleśnica 
  5.  Klimas Dawid Bodzanów
  6.  Kołtun Agata Dzierżoniów
  7.  Lewandowska Monika Syców 
  8.  Lisiewicz Mateusz Bielawa
  9.  Marzec Oliwia Wrocław
  10.  Maszczak Angelika Przemków
  11.  Miętek Katarzyna Nieporęt
  12.  Mytnik Justyna Wołów
  13.  Piotrowska Kinga Wrocław 
  14.  Szulc Katarzyna Świdnica
  15.  Szyszka Aleksandra Brzeg
  16.  YCS Brzeg
  17.  Ubysz Barbara Wrocław Zespół
  18.  Zielińska Ida Sosnowiec Zespół
  19.  Zygadło Martyna Woźniki Zespół

Wyróżnienia dla FPA

 zlota spinkaPro Publico Bono-logoPro Publico Bono-logo                      Opoliensi Arte Laureato

Szukaj:

Gościmy:

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin:

000528
Dzisiaj:
W tygodniu:
W miesiącu:
Ogółem:
527
527
5962
528

Twój IP: 54.198.142.121

PARTNERZY:

 

 

     Brzeg-logoLO2-logo

logo BCK

PATRONAT MEDIALNY:

 

 

logo3 tvp3 Opole 

 

logo RWK logo prw